Kredyt Mieszkaniowy / Hipoteczny

KREDYT MIESZKANIOWY / HIPOTECZNY - najlepsze oferty banków w Krakowie w jednym miejscu.

 

Zakup własnego mieszkania czy domu, podobnie jak jego budowa, wymaga bardzo dużych nakładów finansowych. Zazwyczaj korzysta się więc z kredytu mieszkaniowego, którego zabezpieczeniem jest hipoteka nieruchomości. Bywa też tak, że bank proponuje odpowiednie Ubezpieczenia albo podniesienie marży. Tego rodzaju zobowiązanie może być spłacane przez wiele lat. Żeby ostatecznie otrzymać kredyt mieszkaniowy trzeba przedstawić odpowiednie dokumenty związane z zawarciem umowy kupna nieruchomości. Poza tym należy zaprezentować plan wydatkowania pieniędzy. W większości przypadków nie trafiają one do kredytobiorcy, ale do osoby sprzedającej mieszkanie, dom czy działkę. Zdecydowaną zaletą kredytu mieszkaniowego jest to, że ma on stosunkowo niskie raty. Jednak oferty różnych banków mogą się różnić pod tym względem od siebie. Dlatego właśnie warto porozmawiać z doradcą finansowym. W tym celu zapraszamy do naszego biura, jedno z nich znajduje się w Krakowie

 

Kredyt Hipoteczny Mieszkaniowy - Kraków

 

Jeśli myślisz o kredycie mieszkaniowym, ale chcesz najpierw dowiedzieć się o nim jak najwięcej, przyjdź do nas. Usłyszysz także jakie trzeba spełnić warunki formalne, ale przede wszystkim pomożemy Ci je wypełnić. Zawsze zaczynamy od ustalenia sytuacji finansowej i planów klienta, a następnie szukamy optymalnej oferty bankowej. Poza tym istnieje możliwość podjęcia negocjacji z kredytodawcą i dopasowania jego warunków do Twoich potrzeb. Na pewno warto wziąć też pod uwagę opcję skorzystania z dofinansowania Państwa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Sprawdzimy czy w Twoim przypadku istnieje taka możliwość. Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów i w przechodzeniu przez wszystkie etapy pozyskiwania kredytu mieszkaniowego. Nawet jeśli Twoje aktualne dochody nie są zbyt wysokie postaramy się, aby bank oparł na nich zdolność kredytową, a jednocześnie rozłożył spłatę zobowiązania nawet na 35 lat. Doradzimy Ci też w jakiej walucie zaciągnąć kredyt, a kiedy go otrzymasz nie będziemy wymagali żadnej prowizji. Na pewno zabezpieczenie długu hipoteką nieruchomości, to poważna decyzja i duże zobowiązanie. W razie braku środków na spłatę kredytu można stracić mieszkanie czy dom. Dlatego trzeba dobrze się nad tym zastanowić i w razie czego wynegocjować w banku korzystne warunki. Mamy w tych sprawach doświadczenie i chętnie Ci pomożemy. Wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic, którzy są zainteresowani zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego zachęcamy do kontaktu z nami. Mamy również biura w innych miastach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Doradcami Finansowymi, chętnie udzielimy wszystkich odpowiedzi na temat kredytów hipotecznych oraz dofinansowań "Mieszkanie dla Młodych".

 

Kalkulator kredytów hipotecznych: http://kalkulator.knf.gov.pl/khipot.nsf/Webstart?ReadForm

Więcej o kredytach hipotecznych: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kredyt_hipoteczny

Nasi partnerzy
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
BZ WBK
Nordea
Bank Pekao
Bank Pocztowy
Wealth Solutions
Super Found
Generali
BRE Bank
AXA
Legg Mason
Noble Founds
Allianz
Getin Bank
BOŚ Bank