Najlepsze Firmy Faktoringowe – Aktualny Ranking Firm Faktoringowych 2024!
Najlepsze Firmy Faktoringowe – Aktualny Ranking Firm Faktoringowych 2024!
25 stycznia 2024
Pokaż wszystkie

Co zrobić, by sprzedać dom w wyższej cenie?

Brama garażowa i wjazdowa - komfort zwiększający wartość domu

Brama garażowa i wjazdowa - komfort zwiększający wartość domu

Budując dom na sprzedaż, każdy z nas zastanawia się co zrobić, by jak najmniejszym kosztem jeszcze bardziej zwiększyć wartość nieruchomości. O ile sprzedaż budynku znajdującego się w stanie surowym zamkniętym jest zdecydowanie najprostsza i wymagająca niewielkich nakładów pracy, to takie podejście wcale nie sprawia, że zarobimy dużo. Fakt ten zdaje się dostrzegać coraz więcej deweloperów, ale także osób prywatnych, które z jakichś względów muszą sprzedać swój nowo wybudowany dom. Co więc zrobić, by niewielkim nakładem pracy zdecydowanie podwyższyć cenę sprzedaży nieruchomości? Dowiesz się tego, czytając dzisiejszy artykuł

Ogrodzenie posesji to absolutna podstawa

Sprzedaż domu bez ogrodzenia nigdy nie jest dobrym pomysłem. Dlaczego? Ano dlatego, że ten niepozorny kawałek betonu i stali zapewnia przeciętnemu Kowalskiemu poczucie bezpieczeństwa i już na samym starcie mocno zwiększa wartość domu. Wiele osób nie docenia tego faktu i biorąc pod uwagę dość wysoki koszt wykonania ogrodzenia, pomija ten krok i sprzedaje dom bez bramy wjazdowej, garażowej i ogrodzenia. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe wyraźnie widać, że domy z wykonanym podjazdem i nawet najprostszym płotem są zdecydowanie droższe. Nie trudno więc obliczyć, że inwestycja 10-15 tysięcy złotych zapewni nam wzrost ostatecznej ceny domu o mniej więcej 30-40 tysięcy. Czy warto się więc zastanawiać? Oczywiście, że nie.

Brama garażowa i wjazdowa - komfort zwiększający wartość domu
Brama garażowa i wjazdowa – komfort zwiększający wartość domu

Domy z ogrodzeniem sprzedają się lepiej i jeśli nie ogranicza nas czas i budżet, warto zdecydować się na ich budowę. Jakie rozwiązanie wybrać, by całość wyglądała ładnie i nie była zbyt droga? Ogromną popularnością cieszą się stalowe przęsła zabezpieczone przed korozją specjalnymi lakierami. Nie tylko wyglądają one nowocześnie i ładnie, ale są przy tym bardzo trwałe i odporne na każde warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do przęseł drewnianych nie wymagają żadnej konserwacji. Poprawnie wykonane są całkowicie bezobsługowe, co mocno podoba się inwestorom. Pamiętajmy, że każdy wydatek pozwalający osiągnąć wyższą cenę sprzedaży jest inwestycją wartą przeprowadzenia.

Brama garażowa i wjazdowa – komfort zwiększający wartość domu

Bramy wjazdowe i garażowe nie są tak kosztowne ja ogrodzenie, a ich montaż nie trwa długo. Wyposażone w dodatkową automatykę zapewniają pełen komfort. Kto z nas chciałby wychodzić z samochodu, wjeżdżając na posesję lub do garażu? W dzisiejszych czasach na całe szczęście nie jest to wcale potrzebne. Bramy garażowe zajmują mało miejsca, są to przeważnie rozwiązania segmentowe, które otwierają się „na sufit” w garażu. Dzięki temu, że cała konstrukcja takiej bramy jest przytwierdzona do stropu, oszczędzamy sporo miejsca, a ostateczny efekt jest naprawdę bardzo ładny. Brama automatyczna do garażu wyposażona w automatykę otwiera się pilotem. Jest to bardzo komfortowe rozwiązania, które powinien rozważyć każdy sprzedający nieruchomość.

Automatyczna brama wjazdowa to kolejny element, o jakim należy pamiętać, jeśli chcemy, by cena sprzedawanego przez nas domu wzrosła jeszcze bardziej. Warto wiedzieć, że w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się bamy wykonane ze stali. Tworzą one bardzo ładnie wyglądającą, nowoczesną konstrukcję ogrodzenia, która rzuca się w oczy, ale oprócz ładnego wyglądu zapewnia też bardzo dużą odporność na wszelkie uszkodzenia i warunki pogodowe. Ważne, by w trakcie wykonywania zostały odpowiednio pomalowane i ocynkowane. Wszystko to sprawi, że inwestycja zwróci się z nawiązką, a dom będzie wyglądał bardzo ładnie. Największą zaletą połączenia bramy wjazdowej, garażowej i ogrodzenia jest z całą pewnością zamknięta, w pełni bezpieczna przestrzeń, która rzuca się w oczy zaraz po wejściu na posesję. Jeśli chcesz, by cena domu mocno wzrosła, warto przeprowadzić montaż wspomnianych rozwiązań, zanim jeszcze zdecydujemy się na wystawienie ogłoszenia na popularnych serwisach.

THOR | KUNSTSCHMIEDE

ul. Miedziana 34,
66-620 Gubin,
Polen

KONTAKTDETAILS

Tel.: 0048 68 45 25 298
Fax.: 0048 68 45 25 297
Mob.(DE): 0170 880 70 07
Mob.(PL): 0048 600 60 60 45
E-MAIL: info@thor-zaun.pl

https://google.com/maps/?cid=13484447487677700598