Czy ogrzewanie gazem płynnym się opłaca?
Czy ogrzewanie gazem płynnym się opłaca?
16 maja 2023
Skąd uzyskać gotówkę w przypadku niespodziewanych wydatków?
Skąd uzyskać gotówkę w przypadku niespodziewanych wydatków?
21 czerwca 2023
Pokaż wszystkie

Spokojnie nie znaczy daleko od centrum – mieszkania w Bronowicach z dobrą komunikacją

Mieszkania w Bronowicach

Spokojnie nie znaczy daleko od centrum – mieszkania w Bronowicach z dobrą komunikacją

Bronowice to wygodna i spokojna dzielnica, która swoją atmosferę zawdzięcza pewnemu oddaleniu od centrum Krakowa. To jednak nie znaczy, że trudno dostać się stąd do Starego Miasta – wręcz przeciwnie! Komunikacja miejska działa tu bardzo sprawnie, co jest jednym z najważniejszych argumentów podczas poszukiwania mieszkania właśnie w tej okolicy. Do pozostałych należą liczne tereny zielone czy rozwinięta infrastruktura. A co z samymi lokalami? Sprawdź, co dziś proponują inwestorzy na krakowskich Bronowicach!

Bronowice – dlaczego warto tu zamieszkać?

To spory obszar, na którym znajduje się dużo zielonych terenów, tras spacerowych czy ścieżek rowerowych prowadzących aż do samego centrum Krakowa. Kolejnym atutem dzielnicy jest sieć handlowo-usługowa, której nie można właściwie nic zarzucić. Znajdują się tu zarówno osiedlowe sklepiki i stragany, jak i wielkopowierzchniowe obiekty, jak Ikea czy Galeria Bronowice. Nie brakuje tu również lokali gastronomicznych ze smacznym, domowym jedzeniem. Wyjątkowości dodaje Bronowicom także ich rys historyczny. Popołudnie w Tetmajerówce czy Rydlówce to czysta przyjemność.

Ze względu na duże zainteresowanie dzielnicą swoją uwagę skierowali tu także inwestorzy, którzy proponują mieszkańcom miasta nowe osiedla wpisujące się jednak w styl i klimat okolicy.

Gdzie szukać mieszkania w Bronowicach?

Choć w zabudowie dzielnicy dominuje raczej starsza, tradycyjna architektura, coraz częściej można spotkać tu nowoczesne osiedla, które stylem nawiązują do już zastanego budownictwa. Dzięki temu inwestorzy zachowują spójność okolicy i jej estetykę.

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w Bronowicach z tarasem czy ogródkiem, możesz wpisać w wyszukiwarce hasło „mieszkania-Sosnowiecka-Kraków” – trafisz m.in. na stronę firmy EkoPark, która zainwestowała tutaj w atrakcyjne osiedle „Forma Otwarta”. To zespół budynków precyzyjnie zaprojektowanych począwszy od bryły aż po najmniejszy szczegół wykończenia mieszkań. Propozycje tego typu to najlepszy wybór osób, które poszukują równowagi między ofertą i dostępnością dużego, atrakcyjnego miasta a warunkami do efektywnego wypoczynku. Takich punktów na mapie Bronowic jest znacznie więcej! Decydując się na nowe mieszkanie w Bronowicach, zyskujesz wysoki standard życia i miejsce to efektywnego wypoczynku.