Kredyt gotówkowy w Krakowie

KREDYT GOTÓWKOWY - porównanie ofert banków w Krakowie.

 

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebował jednorazowo większej ilości pieniędzy. Warto pomyśleć wówczas o wizycie u doradcy finansowego. Żeby uzyskać kredyt gotówkowy trzeba mieć odpowiednią zdolność kredytową. Zazwyczaj bank sprawdza ją na podstawie informacji o dochodach, kosztach utrzymania gospodarstwa domowego i innych zobowiązaniach finansowych. Na tym etapie ważne jest wynegocjowanie odpowiedniej wysokości kredytu, wysokości marży oraz rat. Istotne jest również na jaki okres zostanie on udzielony. Teoretycznie proces starania się o kredyt gotówkowy nie jest zbyt skomplikowany, odbywa się stosunkowo szybko i nie wymaga dopełnienia zbyt wielu formalności, ale w praktyce nie każdemu udaje się uzyskać takie warunki i wysokość kredytu, jakich się spodziewał. W związku z tym warto skorzystać z pomocy niezależnego doradcy finansowego. Wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic zapraszamy do naszego biura, gdzie na początku wybierzemy najkorzystniejszą ofertę bankową.

 

Kredyt gotówkowy - Kraków

 

Dzięki naszej pomocy możesz liczyć na minimalne wymagania formalne ze strony kredytodawcy. Zwykle wystarczy zaświadczenie o dochodach i decyzja o przyznaniu kredytu zapada naprawdę szybko. Często okazuje się, że nie trzeba więcej, żeby przeanalizować Twoją sytuację finansową. Zdarza się jednak, że konieczne są negocjacje w celu uzyskania indywidualnych warunków spłaty kredytu (na przykład w związku z uprawianiem wolnego zawodu) lub w celu dopasowania wysokości rat do Twoich potrzeb czy też przedłużenia okresu kredytowania. Chętnie się tym zajmiemy. Współpracujemy z bankami od wielu lat i w związku z tym dobrze wiemy jak prowadzić rozmowy na temat kredytów gotówkowych.

 

Wystarczy odwiedzić jedną z naszych placówek, na przykład w Krakowie lub umówić się z naszym przedstawicielem w dowolnym miejscu i zyskać pełne wsparcie w zakresie pozyskiwania kredytu – od porównania ofert, poprzez przygotowanie niezbędnych dokumentów, wszelkie formalności i negocjacje, aż po ustalenie ostatecznych warunków udzielenia kredytu. Za co zresztą nie pobieramy prowizji. Utrzymywanie kontaktów z różnymi bankami pozwala nam pozostawać na bieżąco z ich ofertami. Jednocześnie zapewniamy, że nasze porady są w pełni obiektywne. Chodzi nam przede wszystkim o to, żeby klient korzystający z naszej pomocy miał poczucie, że uzyskał kredyt na możliwie najlepszych warunkach. Jeśli jest to dla Ciebie ważne skontaktuj się z nami.

 

Więcej informacji o kredytach gotówkowych: bankier.pl/wiadomosc/Kredyt-gotowkowy-najwazniejsze-informacje-700012.html

 

Niezależni Eksperci Finansowi Kraków: +48 533 88 78 78

Nasi partnerzy
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
BZ WBK
Nordea
Bank Pekao
Bank Pocztowy
Wealth Solutions
Super Found
Generali
BRE Bank
AXA
Legg Mason
Noble Founds
Allianz
Getin Bank
BOŚ Bank