Kredyt dla firm Kraków

Bezpłatny dobór i porównanie najlepszych kredytów w Krakowie

W życiu każdego przedsiębiorcy przychodzi moment, w którym musi zdecydować się na inwestycje. Dla niektórych przedsiębiorstw - zwłaszcza tych, które na rynku można spotkać od niedawna - nawet niewielkie kwoty mogą okazać się barierą do rozwoju firmy. Wyposażenie biura, zakup produktów niezbędnych do realizacji poszczególnych zleceń, samochodów służbowych czy specjalistycznego sprzętu, to na pozór niewielkie inwestycje niejednokrotnie wymagające dużego wkładu finansowego. Każda duża firma zainwestowała środki na rozwój i wydała - niejednokrotnie - ogromne pieniądze na kupno rzeczy niezbędnych do prowadzenia firmy. To pieniądze, które - mądrze przeznaczone - w niewielkim czasie zwracają się kilkukrotnie. Co jednak, jeśli firmy nie stać na niezbędne, acz podstawowe inwestycje? Większość sięga po kredyt dla firm. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Krakowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt dla firm - czym różni się od zwykłego kredytu konsumenckiego?

Jak sama nazwa wskazuje, kredyt dla firm przeznaczony jest dla przedsiębiorstw. Osoba fizyczna, nie mająca zarejestrowanej firmy, nie otrzyma takiego kredytu. Sporo przedsiębiorców decyduje się jednak wziąć zwykły kredyt konsumencki na siebie. Młodym prezesom wydaje się, że w ten sposób ochronią firmę przed ewentualnymi problemami finansowymi. Nic bardziej mylnego - kredyt zaciągnięty na firmę, to prawie zawsze kredyt, który opłaca się najbardziej. To zupełnie bezpieczne rozwiązanie, regulowane przez Prawo bankowe. 
Okres kredytowania, tak jak w przypadku kredytu konsumenckiego - może być krótki (do 3 lat), lub długi (powyżej 3 lat). Środki z pieniędzy udostępnionych przez kredytodawcę, można wykorzystać na dowolny, wskazany wcześniej cel. Ważne, aby przedmioty zakupione z kredytu, były przydatne do funkcjonowania firmy. To świetny sposób na sfinansowanie drogich maszyn, jak również zwykłych, używanych na co dzień sprzętów, takich jak komputery czy służbowe telefony komórkowe. 
Główną zaletą kredytu dla firm, jest przede wszystkim możliwość rozliczenia go za pomocą faktury VAT. Oznacza to, że odsetki od rat kredytu firmowego, będą wliczać się w koszy prowadzenia działalności, a co za tym idzie - znacznie obniżą wysokość podatku dochodowego. To - mimo oczywistego zobowiązania - ogromna oszczędność pieniędzy, która w przypadku kredytu konsumenckiego, nie jest tak łatwa do uzyskania. 

Jak ubiegać się o przyznanie kredytu dla firm?

Zaciągnięcie kredytu, nie bez powodu kojarzy się z mnóstwem papierkowej roboty. Większość banków wymaga solidnego przygotowania się do złożenia wniosku o kredyt. Wymagają ogromnej ilości dokumentów i zaświadczeń, jednak rzadko są w stanie pomóc i doradzić, w jaki sposób najłatwiej i najszybciej załatwić wszystkie potrzebne dokumenty. Na szczęście na przeciw przychodzi Ci Niezależny Doradca Finansowy, dzięki któremu wzięcie kredytu dla firm to jedynie krótka formalność. Grono wykwalifikowanych doradców  czeka, aby pomóc Ci skompletować potrzebne dokumenty i doradzić najlepszą z możliwych na rynków linię kredytową, dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. To niezwykle ważne, ponieważ skorzystanie z pomocy doradcy, zapewni Ci nie tylko spokojną głowę, ale - przede wszystkim - pewność, że wybierzesz najlepszą, najtańszą i najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. 
Wystarczy jeden telefon, by otrzymać najszerszą z dostępnych, ofertę kredytową, niezawodne wsparcie i doradztwo specjalistów z ogromnym doświadczeniem, oraz - co najważniejsze - pewność, że zostanie zrobione wszystko, aby udało Ci się wziąć kredyt na najlepszych , dostępnych na rynku warunkach. 

Z Niezależnym Doradcą Finansowym nie musisz obawiać się porażki. Pomoże dobrać Ci nie tylko dogodne raty kredytu, ale przede wszystkim - opierając się o lata doświadczenia - podpowie, jak najlepiej przygotować się do jego wzięcia, oraz spłaty. To wszystko zupełnie za darmo, nie musisz obawiać się, że ktoś naciągnie Cię na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Działamy legalnie i etycznie, co potwierdza grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich! Zainwestuj w swoją firmę i spraw, że jej prowadzenie będzie generowało nawet kilkukrotnie większe dochody. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Krakowie

Telefon: +48 533 88 78 78