Prześwietlamy kredyty firmowe za darmo!

Masz firmę i potrzebujesz dodatkowych środków? Nie wiesz który bank w Krakowie ma najtańszą ofertę kredytu firmowego? Skontaktuj się z naszym Ekspertem ds. kredytów firmowych. Porównamy dla Ciebie oferty banków działających w Krakowie zupełnie za darmo!

Darmowe porównanie kredytów firmowych Krakowie - zadzwoń!
+48 533 88 78 78

W życiu każdego przedsiębiorcy przychodzi moment, w którym musi zdecydować się na inwestycje. Dla niektórych przedsiębiorstw - zwłaszcza tych, które na rynku można spotkać od niedawna - nawet niewielkie kwoty mogą okazać się barierą do rozwoju firmy. Wyposażenie biura, zakup produktów niezbędnych do realizacji poszczególnych zleceń, samochodów służbowych czy specjalistycznego sprzętu, to na pozór niewielkie inwestycje niejednokrotnie wymagające dużego wkładu finansowego. Każda duża firma zainwestowała środki na rozwój i wydała - niejednokrotnie - ogromne pieniądze na kupno rzeczy niezbędnych do prowadzenia firmy. To pieniądze, które - mądrze przeznaczone - w niewielkim czasie zwracają się kilkukrotnie. Co jednak, jeśli firmy nie stać na niezbędne, acz podstawowe inwestycje? Większość sięga po kredyt dla firmy w Krakowie

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Krakowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt dla firm - czym różni się od zwykłego kredytu konsumenckiego?

Jak sama nazwa wskazuje, kredyt dla firm przeznaczony jest dla przedsiębiorstw. Osoba fizyczna, nie mająca zarejestrowanej firmy, nie otrzyma takiego kredytu. Sporo przedsiębiorców decyduje się jednak wziąć zwykły kredyt konsumencki na siebie. Młodym prezesom wydaje się, że w ten sposób ochronią firmę przed ewentualnymi problemami finansowymi. Nic bardziej mylnego - kredyt zaciągnięty na firmę, to prawie zawsze kredyt, który opłaca się najbardziej. To zupełnie bezpieczne rozwiązanie, regulowane przez Prawo bankowe. 
Okres kredytowania, tak jak w przypadku kredytu konsumenckiego - może być krótki (do 3 lat), lub długi (powyżej 3 lat). Środki z pieniędzy udostępnionych przez kredytodawcę, można wykorzystać na dowolny, wskazany wcześniej cel. Ważne, aby przedmioty zakupione z kredytu, były przydatne do funkcjonowania firmy. To świetny sposób na sfinansowanie drogich maszyn, jak również zwykłych, używanych na co dzień sprzętów, takich jak komputery czy służbowe telefony komórkowe. 

Główną zaletą kredytu dla firm w Krakowie, jest przede wszystkim możliwość rozliczenia go za pomocą faktury VAT. Oznacza to, że odsetki od rat kredytu firmowego, będą wliczać się w koszy prowadzenia działalności, a co za tym idzie - znacznie obniżą wysokość podatku dochodowego. To - mimo oczywistego zobowiązania - ogromna oszczędność pieniędzy, która w przypadku kredytu konsumenckiego, nie jest tak łatwa do uzyskania. 

Jak ubiegać się o przyznanie kredytu dla firmy w Krakowie w tym roku?

Zaciągnięcie kredytu firmowego w Krakowie, nie bez powodu kojarzy się z mnóstwem papierkowej roboty. Większość banków wymaga solidnego przygotowania się do złożenia wniosku o kredyt. Wymagają ogromnej ilości dokumentów i zaświadczeń, jednak rzadko są w stanie pomóc i doradzić, w jaki sposób najłatwiej i najszybciej załatwić wszystkie potrzebne dokumenty. Na szczęście na przeciw przychodzi Ci Niezależny Doradca Finansowy z Krakowa, dzięki któremu wzięcie kredytu dla firm to jedynie krótka formalność. Grono wykwalifikowanych doradców  czeka, aby pomóc Ci skompletować potrzebne dokumenty i doradzić najlepszą z możliwych na rynków linię kredytową, dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. To niezwykle ważne, ponieważ skorzystanie z pomocy doradcy, zapewni Ci nie tylko spokojną głowę, ale - przede wszystkim - pewność, że wybierzesz najlepszą, najtańszą i najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. 
Wystarczy jeden telefon, by otrzymać najszerszą z dostępnych, ofertę kredytową, niezawodne wsparcie i doradztwo specjalistów z ogromnym doświadczeniem, oraz - co najważniejsze - pewność, że zostanie zrobione wszystko, aby udało Ci się wziąć kredyt na najlepszych , dostępnych na rynku warunkach. 

Kto może wnioskować o kredyt dla firm w Krakowie?

Kredytowanie zobowiązań to w wielu przedsiębiorstwach codzienność. Dlatego też jeśli pada pytanie: dla kogo kredyt dla firm, wtedy można powiedzieć – dla każdej firmy! Kredyty bierze się nie tylko na inwestycje, ale też i często na pokrycie bieżących wydatków, na przykład kredyty obrotowe. Również dostępne są kredyty celowe, na przykład na samochód lub na start firmy. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że również pytanie „kto otrzyma kredyt dla firm?” wiąże się ze spełnieniem określonych wymagań w banku lub też w instytucji pozabankowej w zależności od tego, gdzie chce się pożyczyć pieniądze.

Które firmy dostaną kredyty firmowe w Krakowie?

Banki starannie wybierają sobie klientów, gdy chodzi o pożyczanie pieniędzy. Głównie są to przedsiębiorstwa posiadające stabilną sytuację finansową, wieloletni staż oraz dobre perspektywy. Jeżeli chodzi o branże, to ten, kto dostanie kredyt dla firm, nie powinien pracować w specjalności uznawanej za ryzykowną, a obecnie jest to turystyka oraz budowlanka. Ponadto z kredytowaniem w bankach problemy mają małe przedsiębiorstwa, które często przedstawiać muszą dodatkowe zabezpieczenia i liczyć się z wyższymi kosztami.
Dlatego też oprócz banków coraz popularniejsze stają się instytucje pozabankowe, w przypadku których wcześniej postawione pytanie: dla kogo kredyt dla firm jest już mniej ważne. Parabanki są w stanie pożyczyć pieniądze praktycznie każdemu, bez dodatkowych pytań i formalności, na każdy cel i nawet w wysokości powyżej miliona złotych.

Główne wymogi banków o kredyt dla firm w Krakowie

O mniejsze kredyty nie jest tak trudno, niemniej jednak przedsiębiorca, który dostanie kredyt dla firm tego typu, nie może liczyć na wysokie sumy. Jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne czy inwestycyjne, pojawiają się już większe problemy. Najlepiej w takim przypadku sprawdzić wymogi banków online albo też udać się do profesjonalnego biura doradców kredytowych. Gdy ma się wątpliwości co do tego, kto otrzyma kredyt dla firm, tam będzie można uzyskać kompleksową pomoc i wskazanie na najbardziej atrakcyjne oferty.

Z Niezależnym Doradcą Finansowym z Krakowa nie musisz obawiać się porażki. Pomoże dobrać Ci nie tylko dogodne raty kredytu, ale przede wszystkim - opierając się o lata doświadczenia - podpowie, jak najlepiej przygotować się do jego wzięcia, oraz spłaty. To wszystko zupełnie za darmo, nie musisz obawiać się, że ktoś naciągnie Cię na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Działamy legalnie i etycznie, co potwierdza grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich! Zainwestuj w swoją firmę i spraw, że jej prowadzenie będzie generowało nawet kilkukrotnie większe dochody.

Kredyt inwestycyjny w Krakowie z Ekspertem Finansowym to proste!

Kredyt inwestycyjny to niejednokrotnie jedyna szansa na szybki rozwój przedsiębiorstwa. Aby go uzyskać, banki wymagają spełnienia szeregu warunków: przygotowania szczegółowego planu inwestycji i kosztorysów. Jak nie zgubić się w gąszczu formalności wynikających z przepisów bankowych i wybrać najlepszą ofertę? Z pomocą przychodzą eksperci finansowi wyposażeni w kalkulatory kredytowe pozwalające znaleźć pożyczkę z najkorzystniejszym oprocentowaniem. Po zapoznaniu się z możliwościami klienta, doradca przeprowadza porównanie kredytów. Nawet niewielka różnica w oprocentowaniu ma wpływ na powodzenie planów, gdyż wiąże się z koniecznością zapłaty dodatkowych odsetek. W skrajnym przypadku może to być kilkaset tysięcy złotych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z województwa małopolskiego. Pośrednik finansowy z Krakowa chętnie udzieli Ci fachowych porad i pomoże w wypełnieniu wniosku. Gwarantujemy, że pieniądze na inwestycje otrzymasz w maksymalnie krótkim czasie.

Sprawdź również - faktoring w Krakowie

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Krakowie

Telefon: +48 533 88 78 78