Mieszkania w Bronowicach
Spokojnie nie znaczy daleko od centrum – mieszkania w Bronowicach z dobrą komunikacją
17 maja 2023
Kantory Internetowe — czym są i jak działają serwisy, w których możemy wymieniać walutę
Kantory Internetowe — czym są i jak działają serwisy, w których możemy wymieniać walutę?
5 lipca 2023
Pokaż wszystkie

Skąd uzyskać gotówkę w przypadku niespodziewanych wydatków?

Skąd uzyskać gotówkę w przypadku niespodziewanych wydatków?

Skąd uzyskać gotówkę w przypadku niespodziewanych wydatków? Zdjęcie: Adobe

Nieprzewidziane wydatki zdarzają się z reguły w najmniej oczekiwanych momencie, kiedy konto świeci pustkami. Skąd uzyskać dodatkowe środki, jeśli oszczędności brak, a bliscy nie są w stanie udzielić finansowego wsparcia? Sprawdźmy.

Nieprzewidziane wydatki, zwłaszcza te, które nie mogą czekać, są z reguły źródłem dużego stresu. Jeśli nie jesteś w stanie sfinansować ich z bieżących środków, a bliscy nie są w stanie udzielić Ci finansowego wsparcia, nie załamuj rąk. Sięgnij po szybką pożyczkę gotówkową online, którą dostaniesz nawet w 15 minut.

Czym jest szybka pożyczka online?

Szybka pożyczka online to pożyczka, którą możesz dostać bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie. Wszystkie etapy procesu kredytowego łącznie z zawarciem umowy zrealizujesz online z poziomu komputera, smartfona lub tabletu z dostępem do internetu. W zależności od konkretnej oferty kwoty pożyczek przez internet wynoszą z reguły od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych, a spłata odbywa się w miesięcznych ratach, nawet przez kilka lat.

Kto może wziąć pożyczkę online?

Choć każda instytucja finansowa stawia wnioskującym nieco inne wymagania, z powodzeniem można uznać, że pożyczki gotówkowe to produkty dostępne dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadających dowód osobisty, numer PESEL i wymaganą przez pożyczkodawcę zdolność kredytową, czyli zdolność do terminowej spłaty zobowiązania.

Czy pożyczki gotówkowe online są bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy pożyczanie pieniędzy przez internet jest bezpieczne. Instytucje finansowe każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo pożyczania online. Aby zweryfikować tożsamość wnioskującego, stosują proste, lecz skuteczne metody (najpopularniejsze to przelew weryfikacyjny i sprawdzanie danych pożyczkobiorcy poprzez specjalne aplikacje np. Kontomatik). Pamiętaj jednak, że odpowiedzialność za bezpieczne pożyczanie spoczywa także na Twoich barkach. Wnioskuj o pożyczkę jedynie w sprawdzonych instytucjach finansowych, nie składaj wniosku, jeśli korzystasz z ogólnodostępnej i niezabezpieczonej sieci internetowej. Upewnij się także, że Twoje urządzenie jest dobrze chronione programem antywirusowym.

Jak otrzymać pożyczkę gotówkową online w kilku prostych krokach?

Proces składania wniosku pożyczkowego może różnić się w zależności od pożyczkobiorcy. Aby zobrazować go w praktyce, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim Prosta Pożyczka Online (RRSO: 8,29%) oferowana przez Kasę Stefczyka. W ramach Prostej Pożyczki online pożyczysz maksymalnie 3000 zł, a rozłożysz na okres od 4 do 60 miesięcy. Przy pomocy dostępnego na stronie Kasy kalkulatora szybko obliczysz wysokość miesięcznej raty, dostosowując ją do swoich możliwości finansowych.


Jak złożyć wniosek o Prostą Pożyczkę Online na nieprzewidziane wydatki?

  1. Wejdź na stronę https://www.kasastefczyka.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/prosta-pozyczka.
  2. Dopasuj parametry pożyczki (kwotę i okres spłaty), korzystając z kalkulatora.
  3. Naciśnij przycisk „Złóż wniosek” i wypełnij dokładnie poszczególne pola. Uprzednio przygotuj dowód osobisty (dane z dowodu będą niezbędne do wypełnienia wniosku). Pożyczkodawca nie będzie wymagał od Ciebie żadnych innych dokumentów, w tym także zaświadczenia o dochodach.
  4. Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy aplikacji Kontomatik, która w bezpieczny sposób połączy się z Twoim rachunkiem bankowym i przekaże pożyczkodawcy niezbędne informacje. Aby skorzystać z Kontomatika, nie musisz instalować na swoim komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebne Ci będą jedynie dane logowania do bankowości internetowej.

Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu kilku minut!

Opracowano na zlecenie partnera, tj. Kasy Stefczyka.

Źródło:
https://businessinsider.com.pl/poradnik-finansowy/kredyty/pozyczka-przez-internet-co-to-jest-jak-dziala/dmbp4nh