Szukasz najtańszego kredytu samochodowego w Krakowie ale nie wiesz który bank wybrać? Skontaktuj się z naszymi Ekspertami ds. kredytów samochodowych, porównamy dla Ciebie oferty banków zupełnie za darmo!

Darmowe porównanie kredytów samochodowych w Krakowie - zadzwoń!
+48 533 88 78 78

Bezpłatne porównamy kredyty na samochód w krakowskich bankach! Zadzwoń już teraz!
Bezpłatne porównamy kredyty na samochód w krakowskich bankach! Zadzwoń już teraz!

Nowy samochód, który zapewni kierowcy i jego bliskim odpowiedni komfort jazdy, a także bezpieczeństwo, to niemały wydatek. Panując jego zakup można skorzystać z kredytu samochodowego. Jest to kredyt docelowy, czyli pożyczone pieniądze trzeba spożytkować w konkretny sposób. Dlaczego właściwie nie wziąć po prostu kredytu gotówkowego? Po pierwsze jest droższy, a po drugie trzeba go szybciej spłacić. Poza tym jego kwota mogłaby nie być wystarczająca na zakup samochodu wyższej klasy. Natomiast okazuje się, że istnieją różne rodzaje kredytów samochodowych. Wersja standardowa polega na spłacaniu co miesięcznych rat przez okres od pół roku do kilku lat. Wpłata własna nie jest konieczna. Z kolei w przypadku kredytu jednoratowego trzeba od razu zapłacić przynajmniej połowę wartości samochodu, natomiast na spłatę reszty jest dużo czasu, nawet rok. Istotne jest to, że tego rodzaju kredyty nie są oprocentowane, a udzielają ich banki istniejące przy koncernach samochodowych. Niewielkie raty to niewątpliwa zaleta trzeciego rodzaju kredytów samochodowych, tak zwanych kredytów balonowych. Na dodatek wkład własny nie jest wymagany. Jednak ostatnia rata stanowi 1/5 wartości kupowanego samochodu. Który rodzaj kredytu wybrać? Chętnie omówimy to z Tobą w naszym biurze lub we wskazanym przez Ciebie miejscu w Krakowie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów na samochód w Krakowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt samochodowy Kraków - bezpłatne porównanie ofert bankowych

Kredyt samochodowy Kraków

Kredyt samochodowy u Niezależnego Eksperta Kredytowego na ten rok!

Dzięki naszej pomocy nie będziesz musiał samodzielnie szukać ciekawych ofert  na kredyt dotyczący nowego lub używanego samochodu, bo przedstawimy Ci kilka propozycji i pomożemy wybrać najlepszą z nich. Szybko i sprawnie otrzymasz korzystny kredyt, którego okres spłaty i wysokość rat zostaną dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb, a my nie pobierzemy za to żadnej prowizji. Jeśli tylko zależy Ci na tym, żeby zakup samochodu był w całości finansowany z kredytu, to zapewniamy, że nie będziesz musiał zdobywać pieniędzy na wpłatę własną, ani specjalnych zaświadczeń, a mimo to możesz liczyć na decyzję kredytową w ciągu 15 minut. Z kolei raty mogą zostać rozłożone nawet na 10 lat. Służymy również radą i pomocą osobom, które mają już kredyt samochodowy, ale chcą go zmienić. Refinansowanie bywa naprawdę korzystną opcją, trzeba tylko znaleźć odpowiednią ofertę bankową.

Dodatkowo pomagamy w dobraniu najlepszego pakietu ubezpieczeniowego. Gdzie i za ile wykupić AC, OC i NW? Wspólnie porównamy propozycje kilku ubezpieczycieli. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub w okolicy koniecznie skontaktuj  się z nami, bo naprawdę warto. Ekspert finansowy Kraków - Twój niezależny pośrednik kredytów samochodowych.

Zapraszamy do kontaktu, działamy na terenie całej Polski: +48 533 88 78 78